Updates

Vzkazík

14. června 2009 v 11:02 | Bee
Jsem ráda, že se rozhovor s Peterem, který jsem vám chabě přeložila ujal =), a taky moc dík, že ho kopírujete se zdrojem. Nikdy jsem nic takovýho nevyžadovala, ale je to moc pěkný =D Díky moc =).

Spousta news, jdu na to! =D

1. června 2009 v 15:17 | Bee
Háj lidi =D
Zrovna teď, když jsem blog založila a potřebuju na něm makat, a potřebovala bych, aby se kolem Liz a Petera nic nedělo, byly včera MTV Movie Awards. Jak jsem říkala, ti dva tam byli. A ještě ke všemu nám tam Kristen, Taylor a Rob představily nový Trailer k NM, a můžu vám říct - vážně jsem nečekala, že tam E&P budou, ale JSOU! Takže za chvíli trailer (který jste už stejně všichni viděli, ale neva) a pak fotky aj =).

Update: Další Affs

31. května 2009 v 19:47 | Bee
Stejně jako včera, dneska přibylo "pár" dalších affiliates.
Tři stránky o Twiligt (×;×;×) a jednu o Ashley (×)

Prosbička

31. května 2009 v 11:24 | Bee
Nazdárek všem hodným dušičkám =),
chtěla bych se zeptat, jestli se mezi vámi nenajde někdo, kdo by to uměl s Coppermine Photogallery, a zcela nezištně mi s ní pomohl, protože já se v tom totálně topím. Děkuju předem.
Kdyžtak pište komentáře, nebo na mail beeecz@gmail.com, děkuju.
Bee

Update: Další Download video =)

31. května 2009 v 7:30 | Bee
Přidala jsem ke stáhnutí další Video, tentokrát vynechanou scénu z Twilightu - Esme a Carlisle =). Kdybyste chtěli, můžu vám sem dát na stáhnutí i další vynechané scény z Twilightu, kde E+C nevystupují =). Kdyžtak napište do komentářů =).

Kliknutím na obrázek se dostanete do sekce, kde se dá toto video stáhnout.


Chtěla bych vás jen upozornit, pokud budete kopírovat, kopírujte se zdrojem na tuto stránku.
Také bych chtěla poděkovat foru www.stmivani-forum.ic.cz, kde jsem našla jeden stahovací link na toto video - druhý jsem ale dodala sama =).
Vaše Bee

Nové affiliates

31. května 2009 v 3:25 | Bee
Během dneška jsem přidala nové affs =).. Většinou se zaměřením Twilight (× ; × ; ×) samozřejmě, a pak také Twi-herci, jako Taylor Lautner (×), Robert Pattinson (×), a Ashley Greene (×). Jedinou vyjímkou je stránka o stars, převážně však o zpěvačce Rihanně (×). Všechno to jsou kvalitní stránky, takže je určitě navštivte.

Dneska jsem zase přidala pár věci na stránku, ačkoliv toho není tolik, kolik jsem si představovala. Selhání dvou určitých programů ve kterých jsem pro nadšence tohohle jak knižního, tak filmového páru připravovala ;). Tak snad to ještě vyjde ;).
Dobrou noc všem.
Bee.

Tak vás tu vítám! =)

30. května 2009 v 0:37 | Bee
Ahojky, ahojky, ahojky.
Tak, proč tahle stránka?
Proč asi? Protože z Twilightu se stává téměř klasika - a musím přiznat, že vím proč. Protože ten film i kniha jsou téměř ... Dokonalé =). Pro mě tedy ano. Ale co mě mrzí je to, že na netu je spousty, spousty stránek o všech možných i nemožných hercích a postavách Twilightu, ale na mé oblíbené rodiče Cullenovy se trochu zapomíná, a proto tenhle blog. Nevím, jestli se z tohohle blogu časem nestane ta pravá internetová stránka, všechno se uvidí časem.
Jsem ráda, že jste to tu navštívili. Pravda, že tu zatím nic nenajdete, ale během příštího týdne a hlavně hlavních prázdnin se chystám doplnit všechno možné =). Těšte se se mnou.
Doufám, že se najdou nějací tak velcí fandové C&E (a E&P) jako jsem já a budou tento blog navštěvovat.
Vaše Bee
 
 

Reklama