Twilight - Interview

Interview s Liz & Peterem

2. června 2009 v 18:59 | Bee
Takže tady : http://www.theinsider.com si můžete prohlídnout videorozhovor s Peterem na MTV, Elizabeth na MTV =) Potom vám tam skočí i Ashley Tisdale, Sandra Bulock, ale to už můžete vypnout =D
Co tam v kostce říkají? Třeba Peter říká: "Je to bláznivé. Lidé křičí. Když lidé křičí, chci utéct pryč. Ale tohle je řev lásky."
Potom se ho moderátorka ptá na nějaké tajemství z natáčení a Peter na to: "Tajemství. Každý chce vědět nějaké tajemství. Kdybych vám ho řekl, musel bych vás kousnout a zabít" =D=D=D
A potom se baví o jeho dětech, dcerkách, o tom, jak ony reagují na Twilight. Peter říká, že se jim Twilight líbí, takže je rád =). A že si s nimi na natáčení Twilightu volal přes skype =).
A potom nám tam přeskočí Liz. Ta říká, že Twilight je populární hlavně díky knihám. A že fanoušci jsou úžasní. A že nikdy neočekávali, že to bude tak úspěšné =).
Pak se jí moderátorka ptá, jaké je to pracovat s nejvíce "hot" lidmi hollywoodu. A ona tam Liz řekne "Everybody is hot." To je od ní hrozně milé, že? =)
 
 

Reklama